| Monica_7212 a întrebat:

Motanul meu miauna intr-una si nu-l mai suport! e normal? Ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai castrat? Daca nu, poate a simtit miros de pisicuta prin cartier...

7 răspunsuri:
| unuzero a răspuns:

pimp him happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in calduri si doreste o "miticuta"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu suport animale in casa, in locul tau l-as da afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati – se poate sa fie bolnav, ori in calduri ori doar sa-i fie foame... verifica-le pe toate! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca nu-i este foame, nici sete, are conditii de trai normale, atunci s-a stresat din vreo cauza (pisicie se streseaza cel mai usor si sufera) si trebuie mers la medicul veterinar!

| Adrian_22 a răspuns:

Poate doar vrea niste atentie...

| Laura_Lulu a răspuns:

Poate e bolnavior, l-ai dus la veterinar?