| Abby_6693 a întrebat:

Naruto manga online romana... vrea si eu un linklove struck plzcu episoadele de la 1 [:d]

Răspuns Câştigător
| ijustwannarun a răspuns:

Pe www.anime.kage.ro, dar nu sunt de la 1. Daca vrei neaparat toate... citeste-le in engleza :D... nu-i chiar asa greu. Nici eu nu stiam engleza :|. Dar am invat :D, nici acum nu sunt cine stie ce geniu in engleza dar totusi cat sa citesc manga, stiu :D.

6 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Incearca aici poate asta cauti :
http://deseneanimate.cz.cc/category/naruto/

| catahardy a răspuns:

Incercati si in engleza sau va e greu? toata lumea vrea in romaneste da ce pe engleza nu stiti sa cititi? toata lumea stie engleza numa noi romanii suntem mai lenesi si nu stim nu?

| alessutz11 a răspuns:

Incearca pe www.manga.gamestotal.com. Nu pricep, ce-i asa greu sa citesti in engleza? Mai exact toata planeta vorbeste limba asta... Iar romana... Vreo 2-3 tari din care excludem categoric Japonia, respectiv pe Masashi Kishimoto sau pe traducatorii manga. Ia incearca sa iei niste lectii de engleza! In scurt timp, crede-ma, vei ajunge sa cunosti limba asta relativ bine, astfel incat sa poti citi orice manga tradusa. (Bine, acu' nu te oblig sa inveti si japoneza :)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naruto

| AyaKa97 a răspuns:

Pai, un site bun ar fi : www.peteava.ro

| YoBombonikDulcik a răspuns:

Cauta si uh pe google foarte unsor...scrii naruto manga online in romana ...si cautiwinking