| knnight a întrebat:

Neata! ce faceti voi asa de dimineata aicibig grin?

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Neata!kiss
Eu de abia ce m-am trezit.Inainte dormeam pana pe la 11-12, dar azi nu prea am putut sa dorm straight faceStau pe TPU si raspund la intrebari big grin
U ce faci?happy

| inna a răspuns:

Neata. Uite raspund la intrebari pe TPU. Tu? :*

| maryana5 a răspuns:

Raspund la intrebari stupide yawn

| DoomNEzeu a răspuns:

Noi ca noi. dar ce faci u aici asa de dimineatahee hee laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Neata.nu am avut somn sh am intrat pe net. oricum, e super sa t uiti pe un site ca asta.tongue.la orice ora. tu ce faci?

| remus a răspuns:

Citesc presa la prima ora, verific email si TPU dupa care activitate productiva, o zi minunata va doresc tuturor!

| knnight explică:

Neata, la toti si eu on pe aicibig grin,@scootsie vreau si eu caffea desigur, ca mie imi e putina leneblushing, dar daca faci tu nu refuzbig grin

| knnight explică:

@doomnezeu pai eu ce fac in fiecare dim, navigez pe TPU:X

| knnight explică:

Neata inna si mumoasa:*, eu la fel si ma joc putin csblushingbig grin

| scootsie a răspuns:

Te asteptam pe tine! Tu ce faci? Ti-ai baut cafeaua, sau vrei sa o facem cu totii?

| dulcika a răspuns:

Neata.
ceea ce faci si thu:-p

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Neata...Nu mai am somn...si repede pe TPU...big grin
Tu ce faci?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata! Uite astazi sunt foarte matinala, acum am terminat de udat florile si m-am gandit sa intru si pe TPU sa mai raspund la cateva intrebariwinking

| anutzu97 a răspuns:

Stam pe netwinking
si ne distram si noi cum putem pe net :-P