| anonim_4396 a întrebat:

Neata! la calculator, am o problema. o sa va explic cat de bine pot ca sa ma intelegetilaughing
sa zicem ca intru pe un site.Pe TPU. apoi vreau sa ies si apas pe X de sus.
ok.cand vreau sa deschid iar o fereastra google in loc sa imi apara pagina principala google imi apare siteul pe care am fost intrata(ex. TPU)
ce trebuie sa fac ca sa imi apara direct pag. google si nu siteul pe care am intrat?straight face

Răspuns Câştigător
| Adyspeed a răspuns:

Pai ca sa nu iti mai apara paginile de data trecuta care intrasei pe ele intri in mozilla la tools options si la general ai prima casuta care te intreaba cum vrei sa apara pagina cand intri (prima e Google apoi pagina goala si ultima e sa iti arate toate filele de ultima data )

6 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

@Adyspeed,thx bro!happy

| Adyspeed a răspuns:

Npc winking

| Gilgalad a răspuns:

Ce browser ai?

| Gamers a răspuns:

Aceasta problema ar fi din cauza ca pagina nu se inchide bine ex TPU iar atunci cand tu vrei sa intri din nou pe net sau pe browser acesta reia ultima activitate recenta aceasta este o setare standar pentru fiecare browser si mie mai imi face cateodata asa.Acum tu ce browser folosesti ?

| Gamers a răspuns:

Aceasta problema ar fi din cauza ca pagina nu se inchide bine ex TPU iar atunci cand tu vrei sa intri din nou pe net sau pe browser acesta reia ultima activitate recenta aceasta este o setare standar pentru fiecare browser si mie mai imi face cateodata asa.Acum tu ce browser folosesti?

| NCeausescu a răspuns:

Dai la propierties si dupa la home page si scrie www.google.ro