| ɮʀɨֆȶɛռǟ a întrebat:

Niste intamplari imposibile si pline de imaginatie?

Răspuns Câştigător
| mada7255 a răspuns:

Sa te plibi pe o strada si sa vezi pe jos o moneda foarte interesanta cand te apleci dupa ia un vultur cu doua ciocurii si un picior sa ti-o fure tu sa il urmaresti dar el sa scape moneda intr- o fantana sa te arunci dupa moneda si in timp ce notii in fantana vezi o usa verde o deschis si ajungii pe un munte acolo se afla un sconcs cu 2 cozi si prin una scoate miros urat prin alta miros frumos dintr-o data sa te trezestii dar nu in patul tau si in casa unei batrane cu un nas mare si ascuti picior de lemn si care sufla foc prin negii sa te speri sa o iei la gugasi sa pici intr-o groapa care e nesfarsita de agati de o furnica si de caterii napoi sus unde un om cidat de imbratiseaza si se bucura ca tea regasit apoi te baga intr-o uala si iti face baie si odataq ce te-ai curatat constai ca omul ala e batrana din casa acea si o iei iar la fuga pana cand ajungi la cel mai imposibil si inimaginabil lucru acel lucru era
TO BE CONTINUED...

4 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Sa te duci la baie si sa urinezi pe faianta stand la coada, asta e o intamplare imposibila.

Sa te duci la baie si sa nu stropesti pe capac sau pe langa niciodata, asta e o intamplare plina de imaginatie.

| Hevnoraak a răspuns:

Adică? Întâmplari legate de ce?

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Sa vezi noaptea un OZN

| Aezakmi a răspuns:

Salut,doresti o schimbate financiara in viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarul tau stand in fata calculatorului in putin timp? poti ajunge si la mii de euro, asta depinde de tine,! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora! ai biorul tau virtual an recrutii tai si asa s.a.m.d...suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi invata cum sa fac bani fara nici-un leu investit