| OmBanal33 a întrebat:

Nu am fost in nici un an la comic con si chiar ma bate gandul sa merg, am auzit ca e foarte fain, doar ca nu am cu cine, este cineva in aceeasi situatie ca mine sau cineva sa fie destul de dragut sa merg cu ei?

6 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Care comic con, UNDE?!?

| OmBanal33 explică (pentru Brizbriz):

Luna asta, in Bucuresti

| Brizbriz a răspuns (pentru OmBanal33):

RILI?!?
nice
TARE
insa, cu oricine ai merge, iti trebuie costum, despre asta e tot comic con-ul
https://www.youtube.com/watch?v=ToVJxUELgUk

| OmBanal33 explică (pentru Brizbriz):

Nu toata lumea care se duce are costum, te duci sa te distrezi

| Brizbriz a răspuns (pentru OmBanal33):

Ok, succes atunciwinking

| Danny28 a răspuns:

Este un grup pe Facebook, Cosplay Romania. Poti intreba acolo.