| catthshshshs a întrebat:

Nu exista cartele cu numar in reteaua Zapp sau cartele reincarcabile?

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Nu, in reteaua Zapp nu se comercializeaza cartele pre-pay.

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Exista, de miercuri 3.12.2008.
Telemobil, operatorul retelei de telefonie mobila Zapp, a lansat miercuri o cartela preplatita, Zapp NoPay, prin intermediul careia clientii primesc 0, 08 euro
pentru fiecare minut de convorbire primit din alte retele nationale sau internationale, fixe sau mobile. Serviciul Zapp NoPay are un pret
de 149 lei, inclusiv TVA, si include un telefon si credit de 20 de euro, potrivit operatorului de telefonie.
http://www.realitatearomaneasca.ro/......ontent.php

| ka2 a răspuns:

BA DA. Sunt pachete preplatite. De ex la 119 lei ai telefon + credit 20 euro initial. Pe urma sunt cartele reancarcabile. Si multe facilitati pe care ceilalti nu le auwinking Se incarca creditul la fiecare minut cu 8c, poti da beep cu credit 0, etc. Plus extraoptiuni. La 3euro si la 6 euro... la 6 ai 5000 min in zapp, 5000 mesaje in zapp, 5000 minute in messenger, 5000 mesaje pe mess, 50 min pe mobil si 100 pe fix. Suna bine, nu? Eu sunt f multumit de al meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi direct la un reprezentat Zapp pentru mai multe detalii.
În mod normal toate rețelele de telefonie mobilă trebuie să aibă la vânzare cartele reîncărcabile sau cartele cu număr pe lângă celelalte oferte tip abonament, rooming, internet, etc!
Pa, pa.

| costinmcmahon a răspuns:

Imi pare ray, ai raspuns gresit la acea vreme si ai castigat degeaba, pentru un răspuns greșit. Eu am avut zapp prepay. NU abonament. Am păstrat numărul de mobil prin portare in Vodafone.