| Bubble_7593 a întrebat:

Nu imi merge lady popular.Am intrat pe alt calculator am intrat pe site de la lady popular si imi scriu cont si parola si imi arata decat dedesubt parola uitata straight face Am scris'o bine la sigur.Si aceea este.Pls ajutor dau funda.

Răspuns Câştigător
| droomather a răspuns:

Mai verificate odata si daca tot nu merge schimbati parola.Sunt singurele solutii.straight face

4 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Nu stiu ca mie imi merge mai incearca

| daniizabel a răspuns:

Poate cineva ti-a aflat contul-l si a schimbat parola dar mie nu-mi merge astept sa mi se incarce si nu mai termina adica nu imi intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie! Nu imi merge la fel ca si tie. uf! Bag parola si userul, mi se incarca putin, iar apoi dispare! Nu stiu dc nu merge! Eu le scriu corect! Am incercat si eu de pe alte calculatoare(laptopuri)si nu ma lasa.Nici pe vara mea nu o lasa. Ajutati-ma pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reusit! Incearca cu MozillaFireFox! E mai bun! Bafta!