| cosmin_2270 a întrebat:

Nu imi place sa invat. Daca mi-ar placea m-as descurca mai bine la scoala. Imi dati cateva sfaturi ca sa imi placa sa invat? Multumesc! Funda mare dau! kiss kiss kiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Nimeni nu te poate convinge să faci un lucru,dacă tu consideri că nu vrei,nu poţi să faci acel lucru. Trebuie să îl faci din propria ta voinţă şi conştiinţă,nu pentru că cineva te sfătuieşte. Ar trebui să te reculegi puţin, să te relaxezi şi să te gândeşti că lucrul asta îţi este de mare folos mai târziu. Într-o bună zi te vei bucura de lucrurile pe care le faci în prezent, dacă ştii să le pui în ordine şi să îţi dai seama că ai nevoie de ele.
Baftă şi numai bine!

| Albita361_6365 a răspuns:

Daca e la istorie recreaza acel lucru cu niste prieteni ori inchipuieti ca esti in mijlocul actiuni ca stefan cel mare daca e la mateuitate in natura si cauta numere cam atat stiu sper ca te-am ajutat! bafta!