| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg, de ce lumea prefera plaja obisnuita decat cea pentru nudisti. Din cate am inteles e superba senzatia de libertate, dar multi oameni nu vor sa mearga acolo deoarece nu vor sa vada nu stiu ce batrani grasi cu celulita etc. Dar acel petic de material nu acopera aproape nimic din corpul unui om. Si din cei care zic ca e anormal sa stai dezbracat in fata altor oameni... De ce? Oricum la plaja obisnuita iti lasi tot corpul la vedere, acoperind doar foarte putin. Ce parere aveti? Voi ce fel de plaja faceti? De ce?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti cam mica pentru intrebarea asta. Tu te-ai duce la plaja la nudisti sa vezi in jurul tau tot felul de crapaturi si monumente cazute?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te opreste nimeni sa te duci la plaja la nudisti sa admiri toata ziua matarangi blegi

| OldSoul a răspuns:

Ideea e mult mai simpla de atat, le este rusine sa se arate dezbracati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de exemplu fac plaja normala, dar cateodata port costum dintr-o bucata... Mi s-ar parea ciudat sa ma duc la o plaja de nudisti, deoarece sunt un om pudic de fel si sigur m-as simti inconfortabil. Insa, fiecare este liber la o alegere, asa ca daca unora le place sa se duca la plaja de nudisti, sa se duca! big grin Alte persoane poate se gandesc ca este vorba despre niste organe pe care practic putine persoane ar trebui sa aiba ocazia sa le vada... laughing La plaja normala te expui indirect, pe cand la nudisti o faci direct

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Nu mai la sex iti sta gandul, pune mana pe carte!winking big grin

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Fiecare se duce unde doreste. Oricum la noi au mai ramas doar 2 plaje pentru nudisti daca nu ma insel pentru ca se duc in proportie de 90% doar batrani si din ce in ce mai putini oameni.Iar partile sunt desparite adica pentru femei si pentru barbati. Nu-ti imagina ca stau femei si barbati amestecati sa se holbeze fiecare la organele genitale laughing Unii sunt mai pudici altii mai libertini si nu le pasa insa totusi, eu zic ca e mai bine la o plaja normala unde nu ti s-ar face greata.

| TbXingeras a răspuns:

Draga mea ...cati ani ai?

| GabrielDrunk a răspuns:

Tu ai dat de cuvantul "nud" si acuma il utilizezi in toate intrebarile tale?

| rici12 a răspuns:

Accepta cererea te rog