| didi_6831 a întrebat:

Nu pot dezactiva contul de pe faceebook? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| EmmyK a răspuns:

Odata ce ai intrat pe contul tau de facebook in dreapta sus pune "Contul meu"

-Apoi click stanga pe "Setarile contului

-Dai pagina mai jos pana unde scrie "Dezactiveaza contul".

Succes!

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Account->Account settings->deactivate account.Asta e toata treaba. Şi poţi să'l reactivezi înapoi când vrei happy

| Florys a răspuns:

Nu-l poti dezactiva, doar sterge!
Daca vrei sa-l stergi, dai click pe link asta ( http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account ) si apoi click pe Submit. Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea!

| Sanzii123 a răspuns:

Pai... te uiti acolo sus la "contul meu" si alegi optiunea "setarile contului meu". jos o sa vezi "dezactiveaza cont". apesi pe "dezactiveaza" din dreapta, ei o sa iti ceara parola si gata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dai clik pe dreapta