| MestecGuma a întrebat:

Nu pot schimba parola din jocul metin zice ca parola este incorecta. si caand intru in joc imi merge parola veche
funda

Răspuns Câştigător
| gabryel198 a răspuns:

Trimite un email pe gameforge_yang@yahoo.com (sunt mai multe solutii dar eu o folosesc pe asta) cu contul de metin, parola veche si parola pe care vrei sa o ai. Succes!

3 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Poi din pacate e clar ce s-a intamplat.
1.Ti-ai uitat parola
2.Cineva ti-a schimbat parola
Nu vad alte motive

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

A fi vreun bug, sau poate ai scrii parola veche gresit, stii ca prima data trebuie sa scrii parola veche, apoi parola noua de 2 ori?

| gabryel198 a răspuns:

Trimite un email pe gameforge_yang@yahoo.com (sunt multe solutii dar eu o folosesc pe asta) cu contul de metin, parola veche si parola pe care vrei sa o ai. Succes!