| GaGy a întrebat:

Nu stiti cum sa schimb numele de la hi5?

fundita cu mare placere

Răspuns Câştigător
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai dai pe ``profilul meu``. sh dai pe editeaza profilul. e acolo sub avatar.sunt mai multe obtiuni acolo.happy
sh dai pe editeaza profilul sh schimbi numele sh prenumele.
sa nu uiti sa dai pe salvare.altfel nu se salveaza.love struck

10 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

La profil sub poza ai editare profil
dai acolo si poti sa iti schimbi numele
pupici kiss

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Dai la editare profil si dupa il schimb acolo de la prenume iti pui ce nume vrei.
Sper ca am fost de ajutor
http://www.prokid.ro/concurs/voteaza-poza/90/
Un vot, te rog:o3

| Andrei_9613 a răspuns:

Profilul meu >>> editare profil (stergi numele vechi si introduci noul nume)
gasesti si restul detaliilor
varsta, religie, localitate

| DianaXoXo a răspuns:

Salut(:
pe profilu tau cauti unde scrie Editare profil si sus unde scrie numele si prenumele dai clic si il schimbi

| sticksulet a răspuns:

Ii dai la "editeaza despre mine" sau in engleza
"edit about me"
si iti apare prima acolo, funda?:X

| sticksulet a răspuns:

Apoi save

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

Pai...
In pagina ta de hi5. Ai o sectiune "Editeaza despre mine"
Dai acolo. si...
"Nume" sau ceva in gen nu am mai intrat de mult pe hi5!laughing.
schimbi numele. si!
Bafta la schimbat numele!
Sper ca te-am ajutat:*!
fundita!?happy

| RedHead25 a răspuns:

De log in...si te duci la editare profil si acolo ai nume si tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la profilul meu, editare profil, si schimbi numele si prenumele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la profilul meu, editare profil si schimbi numele si prenumele plzz fundita