| YahooMess1 a întrebat:

Nu stiu ce o sa fac vara asta la tara. >idei?

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pai, poti sa te joci cu prietenii(in caz ca ai), te joci la PC(in caz ca ai), te joci pe afara, big grin

| horia2012 a răspuns:

Repara casa darapanata. Si pune chit la geamuri.

| trolololo a răspuns:

Sex in pădure și in pod.

| Zoey112 a răspuns:

Mergi la picnic
exploreaza imprejurimile
mergi cu bicicleta sau rolele
mergi cu cortu

| fearlessss a răspuns:

Iesi cu prietenii prin oras
Mergi la piscina
Te uiti la filme
Te plimbi cu bicicleta
Organizezi excursii cu prietenii
Citesti
Mergi la pescuit
Mergi la mare

| MiculFaraon a răspuns:

Pai daca ai bicicleta te poti plimba pe acolo. Iesi cu prietenii : La o samanta, o acadea, la o maslina sau o tigare fina.Mai poti merge la pescuit. Sunt multe de facut. Pa-pa.

| lucky_6605 a răspuns:

Mergi la pescuit

| ilasadrian a răspuns:

Plimbari cu bicicleta, mersa la pescuit, plimbat animalul de companie, cauta prin pod amintiri, du-te la un parau si scalda-telaughing etc.