| SerbanElyan a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat! Am intrat in microsort word (2007) si am observat ca imi apar niste semne ciudate.sunt niste notatii in greaca si! Va rog spuneti-mi si mie cum pot sa le scot! Am apasat pe ceva si acum arata aiurea orice document pe care-l fac!

MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi daca n-ai setat in word, din greseala, limba greaca, trebuie sa-ti apara limba in bara de jos a paginii. Da clic pe ea si schimba in romana ori engleza, ce aveai tu inainte. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Ema1239 a răspuns:

De unde pot sa dawnladez microsort word 2007