| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac.Fosta prietena a iubitului meu pur si simplu nu il lasa in pace.Mereu cand iesim impreuna il suna si, de ciuda ca este cu mine, il injura si si pe mine la fel(normal ca el mi-a luat aparareabig grin). Ieri am avut ceva de discutat serios cu prietenul si i-am zis la telefon ca mai bine discutam fata in fata(un pic s-a suparatbig grin) si seara sa primesc un sms de la el prin care spune ca nu crede ca il iubesc si ca regreta ca l-am facut sa ma iubeasca asa de mult. Pur si simplu era ca o despartire.Azi dimineata cand m-am intalnit cu el mi-a spus ca l-a sunat un baiat si i-a spus sa ma lase in pace, deoarece respectivul ar fi iubitul meu si l-a amenintat ca-l omoara in bataie daca nu ma lasa in pace. Iubitul meu, normal ca a crezut si s-a suparat pe mine deoarece credea ca vreau sa scap de el.Si cand ne-am intalnit am lamurit situatia si si-a dat seama ca acea fata l-a pus pe individul ala sa-l sune.Acum intrebarea este:CUM SCAPAM DE ACEA FATA? ne-am saturat amandoi de ea si pur si simplu nu intelege ca suntem impreuna si ne iubim.Multumesc anticipat si sper ca a-ti inteles cevalaughing

8 răspunsuri:
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Serios fata aia trebuie dusa la medic...laughing ar trebui ca aman2 so no mai bagati in seama si pur si simplu se va plictisi de voi..., si spune-i pritenului tau sa nu-i mai rasp pe tel si mess bafta!

| RloveR a răspuns:

Ma aflu exact in aceeasi situatie, numai ca la mine e mult mai rau. La mine a iesit urat rau de tot, nu ca ne-am despartit, dar prietenul meu a suferit un accident grav din cauza ei...acum este la spital in stare foarte grava zbatandu`se intre viata si moarte.
Am ajuns la disperare caci nu stiu ce sa mai fac. Am decis sa ii schimb numarul si id`ul, astfel ca fosta sa nu mai ia nici un fel de legatura cu el, mai ales ca ei nu sunt din acelasi oras.
Sper sa functioneze.happy

| msonegirl a răspuns:

Ce e atat de greu sa nu o mai bagati in seama? Nu-i mai raspundeti la telefon (numarul ei, numere necunoscute, numar ascuns) nici tu si nici prietenul tau, iar daca va intalniti cu ea pe strada o ignorati.

Va dati si voi seama ca ei ii pare bine, cand vede ca planurile ei merg si ca voi va certati pe seama ei...

| Kaya_1133 a răspuns:

O ardeti in Piata Centrala si o bateti cu pietre.

| asdfghgiklgk a răspuns:

Mistyc, ma bucur ca nu s-a terminat faza aia urat, ai noroc laughing Eu spun sa o ignorati total. Cu cat vede ca va deranjeaza cu atat o sa continue, pana va ajunge sa va desparta! =| Pur si simplu spune-i iubitului tau sa nu ii mai raspunda la tel, pe mess, etc, si daca se mai intampla faze in genul aceea cu telefonul de la tipul care il rupe in bataie raised eyebrows, el trebuie sa iti spuna ce s-a intamplat. Desi aveti un drum destul de greu cu o tipa de genu (stiu cum e.) iti urez succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am plictisit rau mau mau su tare am gata 4 am jocuri da cunstiu pe ce sa ma joc.

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Tin sa mentionez:prietenul meu s-a despartit de ea din februarie, el e impreuna cu mine de 1 luna.SI ACUM IAR L-A SUNAT SI L-A AMENINTAT.Si cica mai ales pe mine, ca daca ma prinde prin deva(unde stau eu) ma omoara in bataie.Io cred ca ii lipsesc cativa pitici...nu stiu ce sa ma mai fac

| Incapatanatul11 a răspuns:

O impingi sub sina de tramvai, functioneaza 100% laughing) glumesc, nu prea le am cu dragostea dar n-am inteles exact, fata vrea sa se razbune ca i-ai luat tu iubitul sau pur si simplu il iubeste? Daca il iubeste atunci prietenul tau trebuie sa rezolve problema, sa-i spuna in fata cuvinte grele sa le tina minte toata viata, sa nu-l mai iubeasca. Daca e malefica si vrea sa se razbune pe relatia voastra din ciuda e mai nasol, cred ca trebuie dusa la un medic. sau batuta cu parul de mica... fara numar cum zice melodia laughing) in cazul asta v-as recomanda sa o ignorati cat puteti de mult, se va plictisi la un moment dat. Bafta.