| Deutza97 a întrebat:

Nu stiu ce sa va mai intreb fiindca m-am plictisit de tott. aa. mi-am adus aminte. voi stiti ( apropo este intrebare doar pentru fete ) jocuri care sa nu fie downloadate dar ceva in jocul acela sa aiba si ceva legat de designer de moda ( adica stiti la ce ma refer imbracaminte ) va pop si dau funda la primul cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Www.ourworld.com

http://www.ladypopular.com/

si de woozworld ti sa zil

fundita :D:D

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nu stiu jocuri cu design dar www.woozworld.com ii un site fain ii un joc virtual nu trebuie downloadat numai ca trebuie sa stiibn sa vb si sa scrii in engleza funda?:D plz am nevoie de funda :D

| KaMy a răspuns:

Mda sunt pe toate siturile de jocuri pentru copiihappy