| SabinaQueen a întrebat:

Nu stiu daca pun intrebarea la categoria buna, dar in fine!
In 2016-2017 as vrea sa-mi cumpar o camera foto(din banii mei, normal).
Pentru ca imi place foarte mult sa fotografiez, am multe poze in pc si in telefon.
Nu vreau neaparat una profesionala, pana la urma nici nu fac atat de de poze, dar una pentru amatori la un pret avantajos!
Aveti ceva idei?

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Ce inseamna pret avantajos pentru tine? Parerea mea e ca aparatele foto de la Nikon sunt cele mai bune. Si chiar daca sunt putin mai scumpe (peste 1000 de lei) iti recomand sa iti iei unul D-SLR.