| raresel a întrebat:

Nu stiu in ce statiune sa merg anul asta la mare? Mama vrea sa mearga la Costinesti si mie nu prea imi place.Imi puteti spune o statiune curata, cu preturi nu prea scumpe si cu plaja OK?[imi puteti scrie dezavantajele la alte statiuni]funda+vot:*

3 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Mamaia,Neptrun,Saturn,Eforie Nord, Mangalia, Constanta.Cam astea sunt cele mai curate si cu preturi pentru toate buzunarele.happy

| rolfenstein a răspuns:

Incearca mangalia sau daca nu eforie sud.mie unul mi.a placut

| Asdtt a răspuns:

Eu am fost la Saturn şi anul trecut şi acum 2 ani. Mi se pare acceptabil. Am stat la o pensiune, Argentina parcă, 80 lei/noapte. Iar plajele, foarte curate. La 2-3 km este Venus, eu mergeam zilnic acolo în acele târguri. Poţi lua autocarul spre Neptun dacă doreşti. Este 3 lei parcă biletul, şi te duce în orice staţiune vrei.