| IIIx333III a întrebat:

Nu sunt genul care sa puna intrebari gen reclama, dar acum nu ma pot abtine. >:". Cine vrea sa intre pe un server de counter strike, modul war3, cu 32 de sloturi, sa intre pe war3.bestgamers.ro. Se dau si admine, printr-o simpla cerere pe http://www.bestgamers.ro/forum/viewforum.php?f=153 [pentru a vizualiza pagina trebuie sa va faceti un cont, gratuit.] Va rog ajutati-ma sa populez serverul, multumesc mult. :*

2 răspunsuri:
| klauzn a răspuns:

Eheee... De cand nu m-am mai jucat war3, o sa incerc server-ul. Succes!

| klauzn a răspuns:

Ehee, de cand nu am mai jucat war3. O sa incerc server-ul. Succes cu el.