| luck96 a întrebat:

O intrebare legata de un rebus, care este cuvantul care incepe cu litera L si are 7 litere? cuvantul este de forma L_ _ _V_D, este folosit in limba franceza dar si in romana, poate sa fie un cuvant compus gen "romtelecom", este usual si cred ca are legatura cu scrisorile (cred nu e sigur). Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Isidoro a răspuns:

GsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgsdfashdgJAuakdhdhahdfadjagdgajfkghfahgafhafgajhgajhfgjhfgajfgajhgfajhgfajhfgjhfgjhafgjhsagfjhgfajgfjsgfjhagfjasgjsasajhgfashgfajsghffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff