| elenababy a întrebat:

O parere va cer, stiu ca nu e categoria potrivita... Ce credeti despre un barbat pe care l-ati cunoaste pe un site de dating si socializare si care de la prima conversatie pe mess care n-ar dura mai mult de 15 minute va intreaba daca locuiti singura, va spune sa aveti grija ca sigur va veti indragosti de el... iar la a doua conversatie deja va invita la o cafea, nevrand sa afle multe detalii despre tine ca persoana?

5 răspunsuri:
| g3orgiana16 a răspuns:

Eu zic sa mai taragi de timp.si sa nu faci o greseala fatala [daca pot spune asa]...

| 17RauL17 a răspuns:

Mai bine lasaal laughing

| MaryD a răspuns:

Cam suspicios.Cred ca ar trebui sa vezi daca poate iesi ceva.Fa-i jocul, dar fii previzibila.Ia-ti o cunostiinta de incredere sa stea de paza, iar daca ceva nu e in regula ea sa poata da alarma.Sau inarmeaza-te.

| BellaBellaBella a răspuns:

Din moment ce va pune intrebari de genul cu siguranta nu duce la ceva bun. Mai bine a-ti incheia orice discutie. Nu se stie cu cine v-ati bagat in vorba si a doua zi te trezesti cu el la usa, sau cine stie ce se va intampla!

| roxana16a a răspuns:

Nu stiu cat de mult o sa te ajute raspunsul meu, dar cei mai multi oameni de pe site-urile de socializare sunt asa.Este la fel ca multi altii... nu au de ce sa se teama, vor doar sa iasa la "cafea" cu fetele pe care au pus ochii. parerea mea este sa nu dai informatii prea multe acestor persoane, si nici sa nu te intalnesti cu ele daca nu iti prezinta interes, si mai ales, nu dupa 2 zile de conversatie. happy