| Anto97 a întrebat:

O prietena de-a mea vrea sa isi faca ziua undeva dar nu stie unde. e din bucuresti si are 13 ani.stiti ceva localuri unde ar putea sa si-o faca(dar sa nu fie mai de copii laughing ) mersi:*:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ar putea sa-si invite cativa copii mai apropiati undeva in mall si sa faca cinste pe un patinoar sau nu stiu vede eahee hee

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca ar fi mult mai frumos sa o faca acasa. Ar organiza cum vrea ea si nu ar avea probleme.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, la 13 ani, unde ar vrea sa-si faca ziua? Intr-un club de strip-tease?

| deea_1980 a răspuns:

In Bucuresti Mall au bowling si am vazut ca organizeaza si party-uri. Poate sa se intereseze, sau sa mergeti la cinema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa isi faca ziua la un local? Acasa ar fi mult mai ok.Decorezi spatiul cu niste chestii tari si plus ca parintii fetei va vor ajuta cu servitul mesei si cu ce mai e necesar.

| felix2007 a răspuns:

Costa cam mult(aprox. 1. 000 lei). Nu stiu daca se merita.Mai bine isi ia altceva de banii astia.Intreaba,ca idee, in Dr. Taberei, la ceas, pe coltul parcului.

| vanesa25 a răspuns:

Eu cred ca ar fi placut sa-si faca la vreun restaurant frumos sau o cafenea