| madyxo a întrebat:

O problema! De ce numai merge Fishbot pentru metin2.ro? sad

Stie cineva cum rezolv? Va rog

Răspuns Câştigător
| SiLvIuLeTz2011 a răspuns:

Nu merge din cauza noilor implementari a itemelor noi si upgradeul hackshieldului. de rezolvat trebuie sa ma asteptam cu totii pana fac hackeri iarasi ceva mai nou pentru hackshield. sper sa te ajute raspunsul meu.

6 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Deocamdata eu lucrez la un multi hack metin2 ro 2011 care sa iti dee iteme +9, fisht boot, invizibilitate, iures si omoara direct si mobi de lvl 78...deocamndata a trecut de hack shield deci nu va fi o problema

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| cristi46_7403 a răspuns:

Nici mie nu imi mai mergesad imi da o erooare inainte sa apara hack si cand dau start alta eroare care nu ma lasa sa il pornesc...

| ZeitaBeta a răspuns:

Uite un Fishbot bun http://www.filehost.ro/28861914/FishBot2_4_exe/
Nici nu trebuie sa ii faci setari, sunt automate in functie de undita ta. Prinzi cu pana a 50% mai multi pesti decat in general si iti mareste si cu 30% sansa de a primi o scoica.

| dodo1001 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu lucrul asta. Daca apare vreo noutate postati va rog!

| UsernameY2J a răspuns:

Acuma va merge sigurat! Fii atent ia linkul acesta de YouTube si vei vedea cum functioneaza noul fishbot dupa noul update http://www.youtube.com/watch?v=N_BxO7VOaX4