| Catalion a întrebat:

Oare acele biciclete care se inchiriaza, din orase precum Bucuresti, Constanta, Brasov, au cauciucuri antipana?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Nu

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Cui ii pasa?
faci pana, te dai jos si opresti contorul, iar apoi gasesti alta bicicleta

sau tu vrei sa ciordesti cauciucurile?hee hee

| RxTx a răspuns:

Poți să iei o bicicletă normala faci un furtun perfect îl bagi in loc de camera și îl umpli cu spuma dinaia care se pune la termopane apoi pui in cauciuc îl umpli cu spuma dinaia care se pune la termopane
Închizi cauciucul îl umfli prin vâlvă

Și gata ai făcut un cauciuc mai greu dar care rezista la cuie pioneze ace
Îți permite să îți continui deplasarea
Dar asta va face că acel cauciuc să fie mai greu