| popularakinder a întrebat:

Oare de ce cred parintii nostri ca noi copiii nu stim nimic?

Răspuns Câştigător
| TaviCompany a răspuns:

Hmm o intrebare interesanta happy, chiar imi place! Parinti nostri in general se tem foarte mult ca baiatul/fata lor o sa faca intr-o buna zi frumoasa varsta de 18 ani, iar atunci o sa`si ia viata in piept si nu o sa mai asculte de parinti cum sa`r zice profita si ei de moment. Un alt raspuns ar fi ca parinti vor sa te educe in stilul lor (adica cat mai bine) ca sa ai anumiti,, cei sapte ani de acasa''.Cum ar fi sa te duci intr-o casa strina si sa ii faci de ras ca nu ti-au dat o educatie, asta ii motiveaza sa trateze copilul asa si cu toate ca nu esti ceva rau mai tarziu toti le vom multumii. Daca mai ai nevoie de mine baga`ma la prieteni si da-mi un mesaj cand bagi intrebari sa-ti raspund, de astazi vreau sa ajut cat mai multa lume de pe acest reusit site. Bafta!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ei stiu ca voi faceti prostii numai ca nu dezvaluie subiectul fata de voi.

| darrio2007 a răspuns:

Chiar nimic, nu.Dar la experienta de viata pe care o au cam asa este.Ei stiu cum este gandirea la varsta voastra.Voi inca nu stiti cum este ca adult.Cate responsabilitati sunt.Si incearca sa va modeleze inca de mici.Problema e ca generatia asta de acum crede ca le stie pe toate.Si nu prea accepta sfaturi de la cei mai in varsta ca ei.Fie ei parinti sau de la un oarecare.Si cu asta ei gresesc foarte mult.Sunt multe de spus dar nu vreau sa ma lungesc.

| NemNUZ a răspuns:

Noi credem ca tot ce zboara se mananca. Luam totul in gluma, viata e serioasa. Ei au trecut prin viata si stiu ca viata te loveste mai rau decat oricine.Asta si multe altele, dar de fapt se spune ca,, noile generatii,, sunt mai inteligente decat celelalte. Marog intrebarea e cam stupida laughing, scuze dar oricum nu trebuia sa generalizezi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aaaa pentru ca nu stiti nimic.

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Ei cred ca daca noi avem varsta mai mica dacat ei asa avem si creierul, chiar si in momente in care noi avem dreptate si ei nu.
Bafta!

| Netrider a răspuns:

Pentru ca nici ei nu stiu nimic. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Netrider):

Sper ca glumesti. Daca nu stiau nimic tu nici nu erai nascut.

| BellaCullen14 a răspuns:

Pentru ca asa au crezut si parintii lor. Cred ca se mosteneste din generatie in generatie. big grin