| cipailina a întrebat:

Oare exista fantome? Oare ce credeti voi despre ele? Daca... aveti si cate o intamplare, povestitimi-o! ~fundita + Vot~

3 răspunsuri:
| IoanaGabe a răspuns:

Da! normal ca existasmug(: eu am petrecut o noapte intr-un cimitir cu niste prietenii si am stat pana dimineta...si pe la vreo 4 am vazut 2 umbre pe mormintele cuivathinking ne-am speriat rau de tot.laughingbig grin dar nu s-a intamplat nimic...doar am privit umbrele cum stateau pe morminte si radeam ca prosti'laughing

| sandra_8620 a răspuns:

Clar existastraight face...am avut mai multe experiente. cand a murit strabunica mea deschidea robinetul la baie.sau se aseza pe scaun.imi era fffff frica straight face

| qBiaBishh a răspuns:

Eu una nu cred in fantome pentru ca nu mii s-a intamplat nimic pana acum si, daca exista fantome sau spirite, ****. sper sa nu mii se intample. Dar cand citesc povesti horror sau ceva de genul. Ma simt putin ciudat. Ma refer ca parca sunt cuprinsa in poveste si nu ma mai pot concentra la altceva. :p