| eu_2871 a întrebat:

Odata creat un album pe facebook mai pot sa-i modific numele? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Da, poti! deschizi albumul si vezi ca scrie intr-o parte sus Edit album si dai acolo si iti apare: numele albumului si tu scrii noul nume pe care vrei sa il dai. Bye si sper ca te-am ajutat! Succes!

2 răspunsuri:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, dai click pe album, si in partea de sus ai "edit album". Bafta

| alexsoare a răspuns:

DA.Este un buton pe linia cu titlul albumului care spune"Edit Album". Apesi butonul si ai mai multe lucruri pe care le poti edita ca si numele lui.