| Kennyux a întrebat:

Ok, am fost acum 1 saptamana sa imi fac contract la RDS pentru internet Fiberlink 2. Mi-a spus baiatul acela ca o sa ma sune cineva inainte sa vina sa faca instalarea in minim o saptamana / maxim 2 saptamani. Tot ce as vrea sa stiu acum e: la unii din voi a durat mai mult / mai putin de 2 saptamani pana sa vina sa faca instalarea?

1 răspuns:
| Nanami利 a răspuns:

La mine la RDS sa-mi instaleze internetul a durat cred ca din August(anul trecut)pana la inceputul primaverii asteia.Si I-am tot sunat in fiecare zi sa vina, pana cand in sfarsit au aparut.