| Crixus_5068 a întrebat:

OK, plecam, unde?

Vreau sa plec in mini-concediu si nu stiu unde. Initial a fost vorba sa mergem la mare, insa nu prea e lume. Unde recomandati sa ajungem :

-suntem 2 amici de 22 de ani
-plecam din bucuresti, marti
-suntem cu masina
-cautam undeva sa ne simtim bine, adica mancare, bautura, muzica si lume

Aveti careva vreo sugestie?
[exclus Toamna Oradeana]

Răspuns Câştigător
| florin08 a răspuns:

In Delta cat mai e cald la pescuit.
Ori daca nu Sinaia sau Predeal.

| Crixus_5068 explică (pentru florin08):

Idei bune in principiu dar. am mai fost big grin in delta nu prea e lume, corect?

La Sinaia & Predeal e aproape de Busteni unde a lucrat colegul si nu cred ca mai vrea (a stat toata vara acolo).

Dar le luam in calcul, merci multwinking

PS Ma gandeam sa dau funda destinatiei care o alegem.

Merci inca o data.

| florin08 a răspuns (pentru Crixus_5068):

Nu ai pentru ce.In delta nu prea e lume decat in anumite locuri.