| Fetitsa123 a întrebat:

Parinti nu isi permit sa mergem undeva in vacanta iar toti prieteni sunt plecati.Ce sa fac? Ca vacanta nu e vesnica?

1 răspuns:
| dianna92 a răspuns:

Eu vroiam sa merg la mare si ai mei nu au bani asa ca am gasit alta solutie ca sa am parte de putina distractie. Ma duc o saptamana la Bucuresti ( stiu, cald pe vremea asta) dar sunt multe chestii faine acolo. Ideea e ca prietena mea e din Bucuresti si merg la ea si astfel sunt scutita de plata chiriei. Astfel parintii imi dau bani doar de cheltuiala si mancare si transport. Daca ai un prieten in alt oras mai mare si ti-ar place sa il vizitezi, vezi daca ai tai ar fi interesati sa iti dea totusi ceva bani. La urma urmei nu poti sta acasa toata vara...