| alexralu34 a întrebat:

Pe 3 august plec in italia cu parintii mei si stau aproape o luna, ce ar trebui sa-mi iau, s-ar putea sa mergem si la plaja, ce vreme a fi?

Răspuns Câştigător
| alinae a răspuns:

Poti sa iti iei crema de plaja,telefonul,incarcatorul,haine(nu prea multe ca sigur o sa iti iei de acolo,si mai grosute),niste reviste si carti ca sa stai sa le citesti pe plaja,daca nu mergeti cu avionul niste apa si mancare,camera foto,o oja,chiloti, o perechie in plus de sandale sau slapi si cam atat. Sper ca te-am ajutat, funda?:X

1 răspuns:
| Mirela14 a răspuns:

In Italia e foarte cald si frumos deci imbracate subtirewinking