| albastrel a întrebat:

Pe cine ai tras azi in teapa? si cum? dar ce tzepe ati primit voi?hee hee devil

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Am scos la imprimanta o foaie in care scria ''Subsemnata x sa se prezinte la sectia 3 de Politie pentru un fapt extrem de grav''. Si am pus si o stampila.
I-am dat foaia dirigintei si cand a vazut-o, mai avea putin si lesina. laughing

Apoi le-am spus colegilor ca azi avem ore de la 7, dar de fapt aveam de la 8.
Si dragii mei colegi au venit cu o ora mai devreme la liceu. Vorba aia: cine se trezeste dimineata...casca toata ziua.laughing

7 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Am scris pe p foaie "A se citi pe verso doar in caz de incendiu", iar pe verso scrie "Am spus ca doar in caz de incendiu" si.foaia am pus-o la intrare in clasalaughing.si.iti dai seama

| Ea12345 a răspuns:

Am mintit-o pe o prietena ca fostul ei, de care e inca indragostita, m-a sunat pe mine aseara...Si am vorbit love strucklaughing S-a albit la fata si a zis ca nu mai vb cu elrolling on the floor Apoi am zis,, farsa"...Toata ziua a ras! A zis ca se revanseaza earolling on the floor

| chocolate3755 a răspuns:

Avem in clasa o colega mai fricoasa, si, uite ce i-am facut, cineva a adus un paianjen de cauciuc si i l-am pus pe umar in timpul lectiei, cineva din spatele ei a inceput sa tipe si dupa ea toate fetele(desigur ca tipetele au fost o inscenare) iar ea a vazut paianjenul si a inceput sa tipe sa alerge prin clasa tipind,, luati-l de pe mine, luati-l de pe mine!,, laughing laughing laughing cel mai amuzant a fost ca i-am facut farsa asta de mai multe ori azi si de fiecare data a crezut ca paianjenul e real laughing laughing laughing laughing laughing

| cucalic a răspuns:

Nu am primit si nici nu am dat deocam-datahee hee

| xuanbou a răspuns:

Mi-am luat teapa ducandu-ma la dirig, iar el nu era in cabinet, si-am scapat de bataie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am tras nici o teapa nimanui sunt singura acasa imi fac temele si nu fusai la scoala si nici maine nu ma duc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai traieste Vlad Tepes sa ne traga in teapa? laughing Mare e gradina Domnului...
Am primit teapa numita: Amenda laughing De ieri, ca nu am oprit la semnalizarea agentului de politie. Asta chiar e teapa, parca vad ca astia se asteapta s-o platesc laughing