| FunHouse a întrebat:

Pe facebook, cum as putea sa-mi fac prietenii mai interesati de pozele mele? In cat sa si comenteze sau macar sa dea 'like'. Cei care se uita la pozele mele sunt doar verisoarele mele, dar vreau sa vada si prietenii.Multumesc pentru. sfaturi

3 răspunsuri:
| Lili_4370 a răspuns:

Le dai tag pe poza. Lor le va aparea pe pagina acest lucru, asa ca sunt sanse mari sa intre la tine.

| Issaa a răspuns:

Trebuie sa comentezi si tu la pozele\ lor cat mai des si asa vor comenta si ei la ale tale mai ales prietenii cei mai apropiati

| andutzzu9988 a răspuns:

Paai poti sa adaugi in lista si colegi(DE liceu, de scoala sau de facultate sau chiar dde servici)ei sigur vor fi interesati