| thisissolawl a întrebat:

Pe Facebook imi pot sterge contul sau schimba numele contului?

Răspuns Câştigător
| dany5555 a răspuns:

Da.

Ca sa schimbi numele contului intri la:
1. Contul meu
2. Setarile contului
3. Nume --> Schimba

Pentru a sterge un cont intri la:
1. Contul meu
2. Setarile contului
3. Dezactivează cont

funda? happy

3 răspunsuri:
| alexno2 a răspuns:

Da ca sa schimbi numele dai pe sus in dreapta la contul meu, editeaza contul si ai acolo si ca sa-l stergi ai jos dezactiveaza happy

| ramona30 a răspuns:

Bineinteles ca da.

| cameliaema a răspuns:

Bunalaughing
Da, se poate modifica numele dar si sterge contul cand doresti, doar trebuie sa intri la "account", apoi alegi "account setting" acolo alegi ce vrei sa modifici sau daca vrei sa stergi contul mergi direct la "DEACTIVATE ACCOUNT"
Bafta!