| BBiiiaa a întrebat:

Pe Facebook, postarile de la prieteni pe peretele meu le pot vedea doar eu. Cum pot sa schimb de pe "only me" pe "friends"?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Vei gasi o icoana in forma de lacat pe care trebuie sa dai click. Acel lacat inseamna functia ''only me''. Dupa click iti vor aparea restul de optiuni, tu va trebui sa dai click pe o icoana in forma de glob pamantesc, adica functia ''public''. In acest fel, postarile tale vor deveni vizibile.

| BBiiiaa explică (pentru TheAce):

Tocmai asta e problema: cand apas pe acel lacat, imi apare doar "only me" si nimic altceva. Ce pot sa fac?

| TheAce a răspuns (pentru BBiiiaa):

Pai ai dat dublu click pe only me? Nu a mers?

| BBiiiaa explică (pentru TheAce):

Nu, nu merge!