| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook profilul s-a schimbat fara sa ii dau eu. Am incercat sa dezactivez cronologia dar nu merge. Cum pot sa revin la vechiul profil? Multumesc

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din pacate nu mai poti reveni la profilul vechi sad

| Abcfunny a răspuns:

Dai la Google Chrome scrii remove timeline instalezi aia apesi f5 si o sa-ti apara vechiul facebook, faza proasta este ca numai tu poti vedea asa noi.Noi vedem tot cu timeline happy Sanatate!

| Darcos a răspuns:

Salut!

Nu poti reveni la vechiul profil. Facebook a pus aceasta setare ca fiind una generala...
In curand toti vor avea asa[Nu poate sa schimbe toate profilele odata]

Imi pare rau! Dar nu ai cum sa revii la vechiul profil...

| AlwaysMe a răspuns:

Nu ai cum sa revii la vechiul profil DIN PACATEsad Nici mie nu imi place asta nou.dar nu ai de aleshappy

| Postudor_Ana_1996 a răspuns:

Eu nu am activat profilul, insa mi l-au schimbat ei, si citez "Pana pe 29 aprilie profilul se va schimba automat fie ca vrei sa nu" URASC noul profil insa te ajuta sa te obisnuiesti cu el inainte... na fiecare cu parerea lui insa nu prea ai ce face, o amani la nesfarsit sad