| FunHouse a întrebat:

Pe orange prepay, as putea sa-mi dezactivezi optiunea gratuita de 100mb timp de 7 zile pe internet? Am vazut ca daca depasesc aceste 7 zile voi fi taxata cu 0.09 euro, si nu vreau sa-mi pierd din euro, stau mult pe net, si am vrut sa activez acest serviciu pentru a nu plati, dar nu mi-a trecut prin cap ca dupa ce acei 100mb cand ii termin si voi naviga pe net voi fi taxata cu euro, eu vreau sa umblu inapoi pe internet si sa-i platesc normal, nu dupa perioada de 100mb sa imi ia din 0.09 euro.Doar daca se poate sa-l dezactivez si cum pot proceda, multumesc! Daca nu este o cale asta este.

Răspuns Câştigător
| G30RG3 a răspuns:

Acea oferta e valabila 7 zile daca tu dupa ce ai activat oferta ai consumat intr-o zi toti mega si umbli in continuare pe net esti taxata cu 0.09 euro centi dar dupa 7 zile cand expira daca intri pe net esti taxat cu 0.50 euro centi.