| anonim_4396 a întrebat:

Pe unde trebuie sa o luam daca in drumul Bacau Constanta, vrem sa trecem pe la Delta Dunarii?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bacau-Adjud-Tecuci-Galati-Dunarea trecuta cu bacul-Tulcea. De acolo nu mai poti merge cu masina. Lasi masina in Tulcea, vizitezi delta si, pe urma, Tulcea-Babadag_Constanta.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin delta nu poti trece cu masina, asa ca te opresti la Tulcea sau Murighiol cel mai departat loc unde se ajunge cu masina si de acolo excursie cu barca