| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pentru cei care au comandat produse de pe EBAY US UK. In cate săptămâni ajung produsele în România? Se respecta dată estimări livrarii care o scrie la Shipping Detalied?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data prezentata pe ebay este una estimativa, deoarece nimeni nu poate aprecia cu exactitate cate zile va sta intr-o vama sau alta si cand ajunge.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Uneori se respecta termenul, uneori nu. Depinde de vanzator si alti factori. Dar in caz ca produsul nu ajunge, ii contactezi pe cei de la ebay si iti vor da banii inapoi. Produsele nu ajung toate in acelasi timp, nu exista un timp in care ajung.