| Mendel a întrebat:

Pentru cei care vizioneaza "wrestlingul" pe SportRo, care au fost preferatii vostrii sau care sunt? (wrestleri, echipe, comentatori)

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Sa stii ca acum 2, 3 ani deschideam cu drag televizorul sa ma uit la wrestling, dar si-a pierdut farmecul pe parcurs. "Unde s-au dus, unde-au apus, anii de glorie-ai domniei lor" laughing acest vers din melodia Amintire cu haiduci a lui Valeriu Sterian se potriveste. Si ca sa te fac sa intelegi ma refer la perioada cand erau la putere 2 mari tabere care cuprindeau mai multe echipe: DangryShawn Michaels & Triple H) The Hardyz(Jeff Hardy & Matt Hardy) + Rick Flair si John Cena ocazional. Au fost meciuri in care o parte din cei de aici luptau intr-o singura echipa impotriva a cea dea doua tabara si anume: Edge, Rendy Orton la care se alaturau MNM (Johnny Nitro si Joey Mercury) + altii care se alaturau. Dar nu pot sa zic ca nu mi-au placut si Bobby Lashley, Umaga(era amuzant rau), Mr Macman, Stone Cold Steve Austin si John Cena. Comentatori mi-au placut Gabriel Guguianu si Mihai Brașoveanu. Acum nu mai sunt multi din cei de mai sus, nici unul din comentatori. Toate isi au sfarsitul la un moment dathappy

5 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Hai Batista! OO da si Big Show.

| EmotionalKoma a răspuns:

Pai John Cena, Randy Orton, Justin Gabriel(din Nexus) nu de alta dar e frumusellaughing, CM Punk la comentatori si cei doi comentatori romani ai nostri, aaa si de The Miz imi place
(sa nu primesc injuraturi)
tie de cine iti place?happy

| ker0seNN a răspuns:

John Cena clar aa si Randy Ortonwinking si nu in ultimul rand Rey Mysterio.

| Teo1990 a răspuns:

Jeff Hardy e nascut in acc zii cu mine tongue ma rog difera anul big grin dar e idolul meu sper sa se intoarca candva funda?

| DeeaScumpik a răspuns:

Pai Edge,Orton,Cena, JoMo si mai multi.:p As spune si CM Punk uneori(e in aceeasi zodie cu mine) dar uneori ma enerveaza, tot spune ca nu are vicii s ica e el credincios ( desi de multe ori nu da dovada de nimic credincios sau mila in el)love strucksmug