| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce sunteti singuri: ce faceti de Pasti? Cele mai izolate sarbatori din istorie sad

14 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Rugaciune, macar mental sa ii am pe cei dragi aproape

| Cosmin86 a răspuns:

Eu si cu sotia mea anul asta ne gatim singuri tot, noi oricum stim sa gatim laughing

Si cu rudele ne salutam pe zoom, skype si whatsapp video call laughing

| Wr3nch a răspuns:

Ma joc online cu cu prietenii. Nu e finalul lumii si o sa treaca si starea de urgenta pana la urma.

| Ineys a răspuns:

Da. din pacate nu ne mai spargem/facem praf si muci pana a doua zi dimineata, dar asta e... Poti sa faci asta in fiecare zi. Eu o faceam cand aveam cursuri a doua zi dupa amiaza ca sa dorm pana la 12 sa ma recuperez. Nu e mare baiu. Mici cred ca gasesti si acum la supermarket.

| Jus7t a răspuns:

Când aud că se plâng oamenii că fac Paștele singuri mă gândesc la asta : https://m.youtube.com/watch?v=F475voYp0MM
No, alții se duceau la război și aveau alte griji. Noi stăm acasă o vreme, nu e mare dramă.

| JulyDreams a răspuns:

Si eu imi fac griji ca nu o sa am cu cine ciocni. Se poate improviza ceva? Cum mai ciocnesti?

| anonim_4396 explică (pentru JulyDreams):

Nu mai ciocnim, desfacem oul cum se face in mod normal. Pacat ca nu face Dan Negru ceva program cum era de revelion. Daca ne prinde revelionul si noi suntem tot in casa? Partea buna? Il avem pe Negru happy

| JulyDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Negru asta mai are vreo emisiune? Ca redescopar tv-ul acum cat stau in casa.

| anonim_4396 explică (pentru JulyDreams):

Are emisiune Next star. Tot face emisiuni cu copii, s-a lasat de blonde. E in juriu si Stefan Banica.

| JulyDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat... ca Negru n-avea nici o treaba cu muzica

| AlexMh a răspuns:

Ce fac in fiecare zi din carantina, si nu numai happy Acasa, seriale, invatat, muzica, curat, vorbesc cu prietenii, citesc, etc. Sunt prea multe lucruri de facut. Nu inteleg cum se plictiseste lumea in casa

| kevin9 a răspuns:

Aiurea, stam si noi ca si tine