| sweetys a întrebat:

Pentru cei din București. Ce locuri bune de vizitat știți? Am câteva zile libere și vreau sa explorez Bucureștiul. Dar sa nu fie gen, Carturesti din centrul vechi, Calea Victoriei, Herăstrău Gradina botanica /zoologica, etc. locuri foarte cunoscute. Vreau ceva ce nu este asa de cunoscut.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Palatul Primaverii sa vezi cum traia tovarasul. cred ca trebuie programare.

Parcul IOR, probabil cel mai curat parc din B si nu e ceva turistic.

Cartierele de case din Cotroceni.

Castelul Tepes din parcul Carol

Cea mai mare pictura murala pe o cladire din Regie

Palatul Cretzulescu

Cimitirul Bellu

Casa Melik, cea mai veche casa din B

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Strada Pictor Arhtur Verona, scarile colorate de pe strada Doctor Grigore Romniceanu, Parcul Vacaresti, Muzeul Sutu, Parcul Carol.

| FantasyBoy a răspuns:

Muzeul Antipa, clubul "Terminus"(o bere Guiness autentica), saloane de masaj erotic(Fantasy, Royal), Restaurantul "Doi Cocosi", etc.

https://complice.ro/......sterioasa/