| BuffaloSoldier a întrebat:

(Pentru fumatori) Ce parere aveti despre tigarile Davidoff? PS: nu am nevoie de raspunsuri: "Lasa-te de fumat"

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Am fumat Davidoff Gold.Sunt singurele tigari care nu mi-au placut nici cu cafea.

| Gonrax a răspuns:

Lasa-te de fumat.

| Teffan a răspuns:

Nu suport Davidoff.
Am fumat mai multe tipuri, si de la prieteni si un pachet pe care l-am luat(nu mai stiu ce era) si mi se pare gretos, imi venea sa il arunc.
De atunci n-am mai fumat Davidoff.

| Kiwibibilă a răspuns:

Lasa-te de fumat.

| franciscintaiul a răspuns:

Am eu un răspuns pentru tine happy NU te lăsa de fumat că avem nevoie de clienți pentru. medici happy mai ales pentru clinicele private. Dacă poți consumă și fast-food-uri și stai degeaba toată ziua happy

| Daniel2836 a răspuns (pentru franciscintaiul):

The best one! Chiar mi-a plăcut răspunsul!

| R3sp3ctt a răspuns:

Depinde ce preferinte, eu am incercat numai davidoff gold si mi s-au parut slabe.Depinde si din ce tara e.De exemplu davidoff-ul din Grecia e mai tare fata de cel din Romania

| 8andrei a răspuns:

Bullsh! t happy. Dunhill sau Kent Classic ( cartonul) au fost, sunt si vor ramane cele mai bune tigari!

| Chvala_Andreea_1990 a răspuns:

Am 1 an și 2 luni de când m-am lăsat de fumat! Nu-s bune! Indiferent de marca!