| Khizarix12 a întrebat:

Pentru ski unde este cea mai buna si cea mai ieftină pârtie? Ma refer la urcare sa fie preț bun

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce nivel de pregătire ai?
urcarea să fie cu ce?

... prea multe variabile neprecizate (dar dacă tu ești din Deltă vii in Maramures sau ești din Iași, mergi in HD?)

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si de locatia ta!
Eu zic sa cauti o partie cat mai aproape de tine.Pentru daca planifici un sfarsit de saptamana trebuie luat in calcul trasportul. cazarea, mancarea plus distractia.
In plus daca nu ai schiuri/ echipament trebuesc inchiriate.Iar daca nu stii sa schiezi, platesti un monititor.
Sunt cartele cu un anumit nr de urcari ~!

| Lorlor123 a răspuns:

Stațiunea Straja. Depinde ce preferi.