| wurgut a întrebat:

Plec in excursie la munte pe 13 ianuarie in 2012... As vrea sa stiu ce imi recomandati si cum imi sugerati sa ascund bauturile/ ce bauturi sa iau (alcoolice :-) ).

Mersi!

5 răspunsuri:
| Mikyyela a răspuns:

Bauturi ia de care iti plac, punele in buzunare la geci, prin haine
invaluiele in prosop etc.laughing

| sEEk8 a răspuns:

Pai depinde daca ai bani poti incerca multe bauturi alcoolice dar daca nu mai bine te rezumi la niste simple bauturi ( bere, vin)! Si ca sa poti sa le ascunzi nu e mare greutate trebuia sa te duca capu si sa cunosti profesorii pentru a sti daca te contreleaza sau evantual alte lucruri de genu asta! Baftahappy Si distractie placuta

| Pirkko a răspuns:

Ok. Te duci in excursie la munte. Eu, pe 13, am 4 ore de autostrada si trebuie sa fiu sobru... Dar n-am inteles de ce trebuie sa le ascunzi... Ce varsta ai? Si daca imi zici cam ce planuri ai si ce-ti place sa bei, poate voi avea idei. Pentru moment, eu sunt gripat dar beau sampanie. Iti promit, nu e incompatibil! big grin

| wurgut explică (pentru Pirkko):

laughing pai am 17 ani... si e o excursie cu scoala... imi place Jack si mai orice te face dizzy! big grin

| Pirkko a răspuns (pentru wurgut):

Copii, eu sunt pentru coruperea minorilor. Pana in 13, mai este vreme. Revin... Dar, cu ce va duceti? Autocar, tren? De unde, asa de curiozitate? Puteti sa ma credeti, conteaza...:big grin Spune in privat, daca vrei. Pana atunci, ma intretin cu Daniel's, asa? big grin