| ZuHuXχX a întrebat:

Poate costa un hard care tine windowsul de 80-100GB 15-20 lei?

3 răspunsuri:
| ZuHuXχX explică:

Te clarific am hard de 8 de GB dar am linux pe el si nu-mi place si de 100 exista mai astept pareri.

| 19marian60 a răspuns:

ZuHuXχX,nu da bani pe un hard ca are windowsul pe el! In momentul in care il vei monta in calculator TU va trebui sa instalezi din nou windowsul pentru ca hardul are windowsul cu setarile altui calculator.Du-te la un magazin sau la un atelier unde se repara calculatoaresi vorbeste cu un specialist de acolo!
nu-ti cheltui banutii de geaba! noapte buna!

| spek a răspuns:

15-20 lei nu cred poate de la un prieten cu 60-70 leu su nu exista hard de 80-100 gb ci de 160gb.