| LeonardoDiCapra a întrebat:

Poate credeti ca aceasta intrebare este una prosteasca... ei bine, nu este big grin intrebarea este:Cat fac 1+1...care raspunde-ti corect luati funda :d big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O pereche de homosexuali!
Pa, pa.

58 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

1+1 =2 barbati puternici.

| Artemisia a răspuns:

2! cand spun cifra doi ma face sa ma gandesc la doi iubiti

| Gizăz a răspuns:

Îţi voi da şi eu o fundă mare cât tine când vei ştii că răspundeţi se scrie legat în marea majoritate a cazurilor. Apropo, vezi că e face nu fac pentru că acordul e cu rezultatul adunării nu cu ea în sine.

| pwp a răspuns:

| Lora a răspuns:

1+1 poate face 1 atunci cand iubesti atat de mult incat tu si el sau invers el si ea sa devina o singura persoana, ori legandu-ma de aceeasi motivatie si anume cand el si ea se iubesc atat de mult incat 1+1 poate face 3 (adica inca un bebitza)

| cretzufinish a răspuns:

Nimic...pentru ca nu are cum sa iasa ceva din doi laughing

| beautifulkiss a răspuns:

Buna. O pereche

fundita?big grin

| Spintecatorul a răspuns:

Deci unu plus unu, nu fac nimic deoarece sunt amandoi barbati, numai daca unul dintre ei ar face schimbare de sex, dar oricum nu ar putea face copii si asa nu s-ar mai numi " unu ".

| SummerSmile97 a răspuns:

Pai 1+1 poate fii:

tu si eu

2 indragostiti

laughing

| Georgyana98 a răspuns:

Pot fi trei variante
tongue dar nu corecte asa cred

1+1=1

1+1=2

1+1=11

sper ca e asa.pentru ca is tare curioasa care e a treia varianta laughing

| Adredemesconf a răspuns:

Am raspunshappy.
E bine?
Glumeamlaughing
Pai pana acum eu am invatat ca 1+1 fac 2happy.

| Tourniquet a răspuns:

1, 2, 3, 11.batting eyelashes
La, la, la, la. whistling (nu puteam raspunde fara asta :-s)

| miauu a răspuns:

| rosto a răspuns:

Hai lasa astea, stim si noi ca poate sa faca 0, ce nu stii tu este ca se scrie raspundeti, nu raspunde-ti!

| rosto a răspuns:

Si eu care te credeam atat de destept incat sa stii de operatii cu grupuri de la matematica, clasa a 12-a parca, dar se pare ca nu. happy

| xSoaked a răspuns:

32, 355, 005, 245 happy asta e raspunsul corectbatting eyelashes

| Mary Marry a răspuns:

Eu cred ca 1+1=2 laughing
Nu stiu, doar banuiesc laughing Sper ca e corect rolling on the floor

| aaaa12345 a răspuns:

| Mary496 a răspuns:

laughingbuna intrebare.
Pai in clasa intai am invatat ca 1+1=2
Apoi in clasa a cincea mi s-a spus ca 1 langa 1 sau 1+1=11

| Libelle a răspuns:

De ce?
atata ai tu la lb romana(mai exact la gramatica)?

| NothingImportant200 a răspuns:

2:d

| Alexandra. a răspuns:

Este o gluma, nu?

| matrixismyname a răspuns:

11 sau 3.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

| BlueByMe a răspuns:

rolling on the floor))))))))1+1=2!
ps:ce fain ii avataru tauwinkingfunda?happy

| VIPER a răspuns:

Zic eu:unu+unu fac doi, una+una fac doua, unu+una fac o pereche :X:X:X:X:

| VIPER a răspuns:

Legiuitoarea ma face sa mor de ras.eu raspunsai primul deci eu iau funda? PLZZZZZZZ

| LeonardoDiCapra explică:

Hai ca va soun ew ca vad ca voi nu stit:1+1=3...pentru ca s-a scumpit pretul laughing rolling on the floor

| micutzagirl a răspuns:

Mai, einstein, care e raspunsul bun? ca vad ca nu ai dat nici o funtita... waiting