| movalia a întrebat:

Poate sa-mi recomande cineva un restaurant un restaurant bun, din Bucuresti unde ii putem serba ziua bunicii mele (65 ani)?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Carul cu boi e excelent. Preţuri mici şi mâncare bună. E pe Calea Victoriei.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mateia a răspuns:

ESte un restaurant super pe la Piata Muncii, este micut si foarte cochet. Se cheama La piciorul porcului, si are meniu cu specific 'porcesc", dar nu numai. Locul este foarte haios si elegnat in acelasi timp. Eu am taiat motul baietelului meu acolo. Preturile sunt ok si daca vrei poti sa-ti aduci bautura de acasa. Au si meniu special pentru copii (de pui) si vita pentru cine doreste. Ca sa nu bat eu campii aici, vezi ca u site si sunt si preturi parca acolo:
www.lapiciorulporcului.ro