| Madalina a întrebat:

Porecle pentru numele "Madalina".
Mercikiss

Răspuns Câştigător
| lexony a răspuns:

Mada, maduu, mady, malina, maducu, madutzu, maditza, madutza, meda, mede, maddie si km atat. Sper sa-ti fi fost d folos.winking. Astept fonditza.big grin

16 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Maddy, Mada, Madd, Midi, Madutz, Linna. Ai un nume foarte frumos, pe cea mai bună prietenă a mea de acum 2 ani ( cls a IV - a ) o chema Mădălina. Ţin minte că am simpatizat`o foarte mult, după aceea a început să`mi ofere ursuleţi de pluş şi cărţi împachetate frumos, deşi nu era foarte bogată. Dar nu de asta stăteam cu ea, stăteam cu ea pentru că îmi era mereu alături şi mă ajuta mereu. O seară bună! happy

| ing. a răspuns:

Madu
Madeline
Made
Madulici
Mady
Maduta
Madutu
Madelut
Madelici
Malina
:* Sper ca ti-am fost de ajutor.

| VladyCristian a răspuns:

Dalina, Mady, Madutza, Dalina :X

| YLLL a răspuns:

Madish, Maddu, Mada, Mady.astea imi plac multlove struck

| YLLL a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de folos :X
Vad ca ti.ai pus username`u "Madish"laughing
:*

| yoyodedeea a răspuns:

Mada
mady
madagutz
mandolina

| n0name a răspuns:

Eu am o prietena si ii zic mazly de la mazline de la madalina laughing

| constantyna a răspuns:

Madi, Maduta, Madu,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mada, dalina, alina, aly, lina, malyna, mady, inna, maddie, madix, maduska, midi, madd...si nu mai stiulaughingmamaligutza daca mai vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maduchi .madulici...maduchi paduchi...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maditzu, madalinutza, madutza, madalinoasa

| nelyjoly a răspuns:

Madalinabubulina

| byanka14 a răspuns:

Mada, Madutza, Mady, Madix, Mandinga, Morgana...Cam atat! Sper ca te-am ajutat un pic.

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Si pe mine ma cheama Madalina, mi se spune Mada sau Mady incearcale si tu sau:Madutza, Madytza...

| madalina88 a răspuns:

In scoala generala mi se spunea madagascar sau malinabig grinbig grinbig grin

| madda_2974 a răspuns:

Mada
madu
madutzu
made
mede
med
inaa
mazgalinahee hee
medish...